Profesjonalna pomoc w pisaniu prac po angielsku

Alfa-Omega - rzetelność, gwarancja jakości, doświadczenie

Nasza charakterystyka

Alfa-Omega jest firmą specjalizującą się w pisaniu różnego rodzaju prac w języku angielskim (od dość prostych wypowiedzi pisemnych po prace magisterskie czy doktorskie). Jako firma posiadająca obecnie najdłuższe doświadczenie spośród serwisów specjalizujących się w pisaniu po angielsku wyróżniamy się trzema podstawowymi cechami takimi jak:


  • W pełni profesjonalne podejście - dla nas, pisanie prac po angielsku jest specjalizacją oraz tym czym zajmujemy się każdego dnia. Firma opiera się na jednoosobowej działalności absolwenta filologii angielskiej z wyróżnieniem oraz specjalisty w kilku dziedzinach filologii takich jak metodyka nauczania języków obcych, lingwistyka, tłumaczenia i inne

  • Rzetelność oraz jakość - każdorazowo, projekty opracowywane są w oparciu o wszelkie wytyczne i indywidualne ustalenia z klientem. Każdy tekst jest opatrzony bardzo dużą ilością przypisów, co pokazuje bardzo dobre rozeznanie w temacie. Ponadto, kazda praca charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym, a klient otrzymuje tekst wraz z raportem antyplagiatowym. Ma to na celu dodatkowe potwierdzenie, iż opracowywane przez nas teksty są warte swojej ceny.

  • Doświadczenie - posiadamy obecnie najdłuższe doświadczenie w pisnaiu prac po angielsku. Zobowiązuje nas to do utrzymywania wysokich standardów, aby odwzajemnić zaufanie, którym obdażyło nam już tak wiele osób. Bardzo dobra opinia w środowisku studenckim jest efektem naszej rzetelnej pracy oraz doradztwa i pomocy jaką świadczymy na rzecz osób znajdującym się w trudnej sytuacji. Rozumiemy indywidualne potrzeby i wiemy, iż każdy projekt wymaga poświęcenia odpowiedniej ilości czasu i uwagi, aby wspomóc Państwa rzetelnie opracowanym tekstem.

Jeśli więc interesuje Państwa wyłącznie sprawdzona oferta oraz rzetelna i dynamiczna współpraca zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą mailosą lub telefoniczną
Skontaktuj się z nami

Alfa Omega


 

Tel. 667 055 003 (Piotr)

 

Email: pomocwpisaniu@poczta.onet.pl