Profesjonalna pomoc w pisaniu prac po angielsku

Alfa-Omega - rzetelność, gwarancja jakości, doświadczenie

Oferta

Pisanie prac po angielsku jest naszą specjalizacją. Oznacza to, że zajmujemy się wyłącznie pracami w zakresie filologii angielskiej. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, współpraca z nami może obejmować różne warianty takie jak:
Współpraca może obejmować różne poziomy i formy pomocy takie jak:

  • Kompleksową pomoc w wyborze tematu pracy, opracowaniu planu i całej koncepcji pracy wraz z dostarczeniem fizycznych materiałów (w formie drukowanej lub elektronicznej) potrzebnych do samodzielnego napisania pracy licencjackiej lub magisterskiej.
  • Profesjonalną pomoc w opracowaniu poszczególnych części pracy licencjackiej lub magisterskij. Może to zatem być wyłącznie część teoretyczna pracy, wyłącznie badanie lub analiza danego tesktu czy materiału źródłowego.
  • Opracowanie w pełni oryginalnej (popartej dodatkowo raportem antyplagiatowym) wzorcowej pracy licencjackiej, magisterskiej lub doktorskiej w języku angielskim. Każda praca przygotowywana jest w oparciu o szczegółowe konsultacje z klientem co daje pewność, iż jest ona dostosowana do potrzeb pod względem merytorycznym, językowym czy tez technicznym.

Nasza oferta oparta jest o wieloletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm i dyskrecję. Jeżeli zalezy Ci na stałym kontakcie, jasnych zasadach współpracy, wysokiej jakości opracowanego tekstu oraz rzetelnym doradztwie w temacie pracy skontaktuj się z nami orgą mailową lub telefoniczną.

Skontaktuj się z nami

Alfa Omega


 

Tel. 667 055 003 (Piotr)

 

Email: pomocwpisaniu@poczta.onet.pl